NÁŠ PŘÍBĚH

 

Vše začalo roku 2012, kdy se nám podařilo za pomocí přátel a vlastního úsilí zrekonstruovat bývalý podnik “U Šutru”. Výsledkem je dnes už útulná hospůdka Cabaret. Stále se snažíme věci zdokonalovat a vymýšlet něco nového. Panuje zde přátelské a příjemné prostředí, a nejen proto se k nám hodně hostů rádo vrací.

Cabaret najdete v samotném centru Olomouce, v Riegrove ulici, kousek od náměstí Hrdinů. Podnik je nenápadně schovaný v průchodu domu č.26. Proto pak při vstupu do podniku mnohé překvapí zajímavě členěný prostor na horní a dolní část.

Můžete u nás zhlédnout některé ze zajímavých sportovních přenosů. Každé pondělí si s přáteli můžete přijít zahrát Hospodský kvíz. Ten je u nás už tradice, kvízujeme téměř nepřetržitě každý týden, a to už od roku 2015! Ve spodní části je možné si rezervovat salónek pro soukromé i firemní akce jako oslavy, srazy, rozlučky a podobně. Můžete si u nás zahrát stolní fotbálek, a to i každou neděli zdarma. Každý měsíc navíc pořádáme turnaje ve fotbalku o ceny.

Na čepu je u nás už dlouhodobě značka Radegast, a to Ryze Hořká 12° a Radegast 10° Original a taky oblíbený čepovaný cider Kingswood. Každý měsíc navíc pro Vás máme i pivní speciál z řady Volba Sládků Plzeňského Prazdroje. Najdete u nás přes 200 lahví lihovin nejrůznějšího druhu z celého světa. Vyberou si i milovníci míchaných drinků a dobrého vína.

 

V Cabaretu se stále něco děje. Přijďte si odpočinout od každodenního shonu a jen tak posedět s přáteli nebo oslavit jedinečnou událost. Pořádáme pro Vás pravidelně tyto akce:

 

Hospodský kvíz - více informací a přihlašování ZDE

Turnaje ve stolním  fotbálku - aktuality ZDE

Exkluzivní vysílání Ligy Mistrů a 1. fotbalové Fortuna ligy - aktuální přenosy ZDE

Exkluzivní vysílání venkovních zápasů HC Olomouc 2017/2018 - aktuální přenosy ZDE

Soutěže o vstupenky na hokejové zápasy a další zajímavé ceny !

 
 
 

Těšíme se na Vaši návštěvu !